| pwp a întrebat:

Cum vi se pare noa melodie a lui anahi-quiero http://www.youtube.com/watch?v=HjSxRwhhZ5k

Răspuns Câştigător
| loud! a răspuns:

Mie personal nu prea imi place anahi dar piesa asta a ei e chiar frumoasa si videoul la fel:Xplace reusita

9 răspunsuri:
| Delete a răspuns:

Nu-mi place

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O melodie reușită.
Pa, pa.

| UnZambetTeRog a răspuns:

Fainutza... dar a facut melodii mai fainewinking

| Danitzu a răspuns:

Sincer.imi place mult.Chiar reusita si videoclipul de asemenea este foarte frumos`happy

| Daiana90 a răspuns:

E super faina mai ales videoclipul.imi place:X:X:X

| Miruuuuuuuuuuuuuuu a răspuns:

Nu prea ascult anahi dar am vazut-o la tv si mi-a placut foooooarte mult:X

| mymy a răspuns:

E okwinking dar imi placea cand era in RBDwinking

| Tera a răspuns:

Imi place, e graguta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super :X e demn de apreciat faptul ca NU E COMERCIALA! si are curaju sa cante POP ADEVARAT in continuare.nu mai exista muzica pop de calitate (nici peste hotare) totul se limiteaza la dat din fund happy