| Insurgent a întrebat:

Cum vi se pare o trupa rock doar ca fete...credeti ca ar fi mai tare daca ar fi sh baieti, adica momentan e cam asa eu sh inca o fata chitara electrica, o fata chitara bass [nu e sigur], sh ink una la tobe, oare ar fi mai bine daca bagam niste baieti in caz ca la melodii sunt chestii scremo sau ceva de genu sau pentru a canta la clapele alea sau cum dracu s'or numi laughing, plzz spuneti-mi big grin

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

... mie mi se pare mai interesant o banda numai de fete! bv voua, va urez sa fiti noua blaxy girls! happy

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Eu zic ca e perfectbig grin. Adica gandeste-te ca si in trupa Blaxy Girls sunt doar fete si e o trupa de succes.

| Mentaaaaa a răspuns:

Poi semanati cam mult cu Blaxy Girls si asta nu e bine ar fi mai bine sa fie doar o fata solista si restul' baieti sau 2 fete soliste si restul' baieti vezi thuwinking trebuie sa arate bine formatia si sa nu fie cu prea multe personaje un solist si 2 intrumentisti sunt de-ajuns

| Adda24 a răspuns:

Mie mi se pare ca e bine sa fie si fete si baieti(asta e parerea mea)

| Once21 a răspuns:

Cui ii pasa daca sunteti fete sau baieti in trupa? Conteaza muzica. Si daca sunteti numai fete nu inseamna ca semanati cu Blaxy Girls (ce prostie!). Ele canta pop-rock, dar voi puteti canta orice gen vreti. Clapele nu sunt obligatorii, desi mie imi plac foarte mult (logic din moment ce stiu sa cant la ele) iar "chestiile screamo" pot fi cantate si de fete. Iti trebuie exercitiu.
Dupa parerea mea, nu e neaparat importanta imaginea trupei. Daca vreti sa fiti apreciate pentru cum aratati mai bine lasti muzica balta si faceti altceva.
Si, dupa cum zice Menta, o trupa cu 2 instrumentisti nu prea merge. aveti nevoie de tobe, bass, chitara si voce. happy
Mult succes!

| newperson4him a răspuns:

Cred ca suna mult mai fain sa fie si baieti in trupa.winking