| Iubesc Limonada a întrebat:

Cum vi se pare seria de filme American Pie?

Răspuns Câştigător
| Frogie a răspuns:

E chiar tare! Cu toate ca primele mi-au placut mai mult ca astea iesite acum de curand. La unele faze am ras cu lacrimi! laughing

14 răspunsuri:
| Puiutz a răspuns:

Sunt amuzante toatelaughing. Imi placbig grin.
Dar sa zicem ca ar ajunge atatea cate sunttongue, totusi sa nu exagereze si sa faca prea multe serii cum ar fi cu Harry Potter.
Nu?thinking

| viatadecacatt a răspuns:

Mie imi plac toate:X

| Betty18 a răspuns:

Sunt foarte tarilaughing)

succes

| LuS[z] a răspuns:

Amuzanta si tragi-comica

| Farcas a răspuns:

Sunt bune, chiar reusite. Unele dintre cele mai bune filme de adolescenti.Mare dezamagire la 7-le sad

| SufletDeCopil a răspuns:

Filme cu adolescenti love struck
Sunt chiar tarismug!
Propunere : Pti sa privesti si filmul American Virgin big grin (daca nu l-ai vazut inca) este fain

| OnWeed a răspuns:

Imi plac toate, doar ca m-a dezamagit putin 7-le, dar fata de alte filme e ok happy

| Alina a răspuns:

Dragutziclaughingtrebuie sa recunosc ca unele faze sunt prea exagenrate :p

| TzaCaNeL a răspuns:

Foarte tari, dar a 7a serie e aiurea rau.

| • _ • Ďάďđ¥ ™• _ • a răspuns:

Superbe love struck
Am ras pana la lacrimi laughing
Cand imi mai aduc aminte vre`o faza si acum rad laughing
Uita`te si la EuroTrip e cam aceeasi chestie dar nu chiar ata de fainwinking

| e m i l y a răspuns:

Traznetlaughing

| Dasey a răspuns:

Bestialelaughing

| cosm1n_9149 a răspuns:

Marfa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super faine,,,, imi place mult american pie