| Insurgent a întrebat:

Cum vi se pare tipul cu chitara galbena http://www.youtube.com/watch?v=GQzcvT14X9Y&feature=relat ed canta bine? mai are nevoie sa exerseze? e un rocker adev :))) intrebari din curiozitate. vreau mai multe pareri detaliate si pro si contra,

3 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Canta bine tipul thinking daar e loc si de mai binewinking

| WhiteWolf7 a răspuns:

AStai viata.inca un motiv pentru care urasc nenorocitu de Bucuresti.mda, nu e cine stie ce pustiu, dar canta frumusel, nu pot sa-ti zic daca e sau nu rocker adevarat ca nu-l cunosc, nu am stat de vorba, dar daca e, are un viitor frumusel daca o tine tot asa.E un prieten de al tau?

| WhiteWolf7 a răspuns:

Tocmai mi-am adus aminte ce-mi povestea taicamiu.a avut si el formatie cand era de varsta mea...ce vremuri.pacat ca nu am fost nascut in generatia aia...