| pitik90 a întrebat:

Cum vi se pare videoclipul lui puya-change

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Puya=febletzea mea iar de videoclipuri nici nu se pune problema sunt viata mea:X:X

8 răspunsuri:
| M4RK a răspuns:

love strucklove strucklove struckfoarte frumos love strucklove strucklove strucklove struck

| antonius74 a răspuns:

Foarte interesant. trebuie sa-l felicit pe regizor, nota 10 din partea mea big grin

| LoryM22 a răspuns:

Interesant

| Ioonela a răspuns:

Super big grin

| SweetCandy a răspuns:

Imi plc melodia, insa cand am vz k e in clip tipa aia care nu avea pic de voce de a participat la megastar mi-a picat fatasad pacat de melodiestraight face

| MM a răspuns:

Imi place.Si cred ca tipa, sora lui George Hora, are voce.Aduce putina culoare melodiei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un videoclip foarte tarebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare