| Xtal a întrebat:

Daca am 14 ani pot sa intru la concert la Rammstein?

11 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Nu conteaza varsta(cel putin la concertele din Romania)nu exista nicio clauza legata de varsta atunci cand cumperi un bilet.

Pentru mai multa muzica buna:
www.WarAndRiot.blogspot.com

| DeyCj a răspuns:

Da atâta timp cât plătești da se poate

| KristalPop a răspuns:

Da, n-are nicio legătură vârsta.
Eu am fost la Cannibal Corpse şi la multe alte concerte cum ar fi Negură Bunget, Cap de Craniu, Dimmu Borgir.
Dacă ai 14 ani împliniţi îţi dă voie, trebuie doar să ai bilet.

| Zeflemitoarea a răspuns:

Şi eu am aceeaşi dilemă, dar presupun că se poate. N-aş vrea să cumpăr bilet şi apoi să-l molfăi din cauza că am 14 ani şi nu am voie.

| tsunami11 a răspuns:

Cred ca se poate. Oricum pentru mine nu-i o problema voi fi insotit de fratele mai mare.Ca sa fii sigura gaseste pe cineva care sa para ca e mai mare sau incerca sa obtii mai multe informatii.

| GoldVali a răspuns:

Daca ai bilet, banuiesc ca da.

| Iubitulmeuhusky a răspuns:

De ce n-aia avea? Eu nici buletin n-am si mai stiu persoane care au sub 14 ani si au fost anul' trecut la RTC, anul' asta de ce nu? laughing

| LoreMitten a răspuns:

Sigur ca poti, daca ai bilet de ce nu ai putea?laughing

| rarress a răspuns:

Vin aia de la rammstein in Romania? big grin

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru rarress):

La Rock The City 2013. La pachet cu Bullet For My Valentine.

| rules18 a răspuns:

Sigur ca da