| Corina_7356 a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti intre Michael Jackson, Elvis Presley, Puya, Eminem pe cine ati alege si alegeti dintre ei care e pe locul 1 care e pe locul 2 care e pe locul3 si care e pe locul patru eu vam facut Michael Jackson, Elvis Presley, Puya, Eminem va rog please vreau sa stiu care credeti ca este mai bun

Răspuns Câştigător
| Casiana a răspuns:

Pai nu prea sunt in tema, si nu vreau sa gresesc, dar din cate stiu Michael a fost un MEGASTAR, asa ca nu se compara...Tot respectul!

Sarbatori fericite!:X

36 răspunsuri:
| hubbelllllll a răspuns:

Pai corinutzaa sincer acum nu se compara michel jacckson cu puya sau eminem cu elvishee hee desi eu asculnumai puya si eminemhee hee m'ai au de papat pana ajung ca michel si ca elvis ei practic sunt niste legende

| kanibala a răspuns:

Dupa gusturile mele nu?laughing
1. Eminem
2. Puya
3. micheal jacasaon
4. elvis

winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe nici unulwinking

| antonia09 a răspuns:

Buna,
Din cei mentionati de catre tine pe primul loc il aleg pe Elvis, chiar daca discografia lui nu o egaleaza pe cea a Regelului Pop Michael Jackson.
Elvis are foarte multe melodii frumoase, romantice chiar daca este supranumit Regele Rock&roll.
Tu ai ales exact extremitatile din lumea muzicala, 2 genii si 2 aspiranti la acest titlu.
Clasamentul este:
1. Elivis
2. Michael
3. Eminem
4. Puya

| ☆ Danny☆ a răspuns:

Elvis Preasley
Puya
Michael J
Eminem

| Bia:X a răspuns:

Dupa gusturile mele: puya eminem michael si elvis desi... cum au zis restul... ai ales 2 genii si 2 aspirantihappy

| Babushka a răspuns:

1. Michael Jackson
2. Puya
3. Eminem
4. Elvis Presley

| daniDeeDee a răspuns:

1. M J
2. Eminem
3. Puya
4. Elvis ( nu am nici o melodie in pc straight face)

| Bacemi a răspuns:

In ordinea preferintelor mele ar fi :
1. Elvis
2. Michael Jackson
3. Eminem
4. Puya

| kUuKii a răspuns:

1: puya
2:eminem
3: michael jackson
4: elvis presley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Elvis Presley

- Michael Jackson
Over.

| ing. a răspuns:

Buna.Cu siguranta Michael Jackson. legenda, regele muzicii pop...in rest nu preahappy

| thizizme a răspuns:

Eminem. Restul nu ma atrag - si ca sa fiu dur as putea spune ca nu inseamna nimic pentru mine.
Dupa parerea mea Eminem > MJ sau Elvis. Cine asculta Eminem probabil stie de ce spun asta. Ce a insemnat si ce inseamna Eminem pentru muzica.
Puya nu are ce cauta aici.

| thizizme a răspuns:

M-am uitat pe la raspunsuri... si-l vad pe Puya mai sus ca Eminem... wtf? Voi ascultati versurile? INTELEGETI versurile?
Si ca si cum asta n-ar fi rau... Puya peste Elvis si MJ?! Ce a realizat Puya ca sa fie peste Elvis/MJ? Puya a fost, este si va fi un NIMENI.

Eminem nu aspira la genialitate, este un geniu. Dar cred ca trebuie sa moara si el ca sa fie respectat la adevarata valoare...

| Slavic a răspuns:

Emin3m michal si apoi aia happy

| AneZniP a răspuns:

Locul 1 michael jackson
locul 2eminem
locul 3 puya
cred ca esti suparata ca a murit michael nu? imi pare rau si mie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elvis Preasley
Puya
Michael J
Eminem

| 1stea a răspuns:

1. Eminem

2. Michael Jackson

3. Elvis

| thegirl12 a răspuns:

Michael sunt mega fana dupa aia ceilalti canta si ei bine dar michael e mai bun si jos palaria in fata lui!

| Mirabela_6911 a răspuns:

Hehe.il ador pe MJ... DECI Dupa gusturile mele :1. mj 2. puya 3. elvis 4.eminen...tot respectu pentru domnul d pe 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael si, elvis p, eminem. puya

| michaeljacksonismystar a răspuns:

Cei pe care i-ai enumerat canta stiluri diferite de muzica. Michael Jackson a fost, este si va ramane cel mai mare cantaret pe care l-a cunoscut vreodata Pamantul. Dar si Elvis este un mare Rege.
1. Michael Jackson
2. Elvis Presley
3. Puya
4. Eminem
Dar nu pot compara o voce extraordinara, cea a lui Michael Jackson cu a unor amatori ca Puya si Eminem!

| moodyblues a răspuns:

Locul 1 :elvis;
premii de participare: michael, eminem, puya.

| Abcfunny a răspuns:

1. Michael Jackson
2. Puya
3. Elvis
4. Eminem

| mary_5801 a răspuns:

Dupa gusturile mele puya n-are ce cauta aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. MJ-eminem
Puya si elvis nu'mi plc

| joanna_1070 a răspuns:

Nu-i baga in aceeasi oala pe Jackson si Elvis cu Puya si Eminem.chiar nu au nicio legatura

| Licurici_7465 a răspuns:

1. Michael Jackson
2. Puya
3. Elvis Presley
4. Eminem
...cred...pentru mine toti sunt suuuper, oricum, nu conteaza ce loc au in tophappylove struck

Răspuns utilizator avertizat
| roberta97 a răspuns:

Exact, Michael nu se compara cu Puya si Eminem! Michael is THE BEST!