| XCoryZ a întrebat:

Daca ascult mult unele melodii care nu ma prea fascineaza, o sa ajunga sa imi placa?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Depinde. Există unele melodii care, deși la început nu impresionează cine-știe-cât, în timp ajung să-ți placă foarte mult.
Cu cât le asculți mai mult, cu atât ajungi să le înțelegi și să le simți mai bine.

Dar, cum am spus, depinde de melodie.

O manea, de exemplu, degeaba o asculți de o sută de ori, tot manea rămâne și îți întoarce stomacul pe dos și ai noroc dacă nu te spânzuri la a zecea ascultare.

2 răspunsuri:
| ღvampireღ a răspuns:

Da,o sa ajungi sa le inveti.

| UnidoxTheSolutab a răspuns:

Nu! sa iti placa nu.