| DeSsH0pEuuU a întrebat:

Daca ati fi sa alegeti din Inna SI Alexandra Stan, pe cine ati alege?

Răspuns Câştigător
| Ddenise211 a răspuns:

Alexandra Stanhappy. parerea mea:sunt vedete care au o voce mai buna de ex:Antonia, Andra.si lista continuabig grin.Inna este ok dar mie nu prea imi place nici de ea si nici cum canta mda.muzica de club.ok no problem! dar cam toate sunt la fel deja...cum am mai spus.parerea meahappy.

6 răspunsuri:
| adi4ever a răspuns:

Nu ca mi-ar placea vreuna cum canta dar as alege-o pe Alexandra Stan ca arata mult mai bine ca Inna si nu rade la propriile ei glume!

| NoMusicNoLife28 a răspuns:

Alexandra Stan happy

| Alrawan a răspuns:

Inna deja nu mai este asa "populara", mai ales dupa ce`or aparut pe youtube video`uri in care Inna dadea reportaje [in engleza oh go on] si era... varza >.< deci... desigur o aleg pe Alexandra happy

| xSunriseX a răspuns:

Alexandra Stanhappypentru ca are o voce superba live

| macgyver a răspuns:

Clar Inna

| georgy362 a răspuns:

Inna pentru ca mi se pare ca are niste melodii frumoase si ea desigur are o voce frumoasa si chier daca melodiile ei se aseamana e stilul inna e doar parerea mea (iar pe locul 2 este alexandra stan ) parere mea