| hecamefrommetalland a întrebat:

Dacă lumea tot se apucă de melodic death:
http://www.youtube.com/watch?v=D6K7LZ6cYf4

PĂRERI?

16 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Suna bine

| Amrooo a răspuns:

Si vrei sa zici ca e facut de tine? Du-te ma tare laughing

| Wøodenpints a răspuns (pentru Amrooo):

De când orice melodie postată trebuie făcută de tine?
Tu știi ce-i aia o trupă?

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Pardon,gusturile se discuta.(doar punctul meu de vedere, nimic mai mult)
PS:Sa fii mai atent alta data, ca te arzi pe propriul tau gratar.

| Wehrmacht a răspuns:

Chiombete...vorbea cu Amrooo care s-a luat de tine crezand ca tu ai spus ca tu ai facut melodia aia.

| Wøodenpints a răspuns:

Ușurel puțifer. Răspunsul meu era pentru Amrooo care ți-a spus că melodia nu-i făcută de tine.
Mie-mi place melodia.

| hecamefrommetalland explică (pentru Wøodenpints):

Si tu acum imi spui? Nu era mai usor sa spui : Comentariul nu era la adresa melodiei! Acum, scuze pentru insulte.Ma duc sa-mi tai gatul pentru ca nu pot scrie ortografic cu tastatura asta.

| Wøodenpints a răspuns (pentru hecamefrommetalland):

Wøodenpints a răspuns (pentru Amrooo).

Scrie asta deasupra răspunsului meu...
Meh, măcar acum stiu ce crezi despre mine. Și desigur, nu-mi pasă.

| hecamefrommetalland explică (pentru Wøodenpints):

Regulă personală:
.Nu crede niciodată ce zice Solitarus când e nervos, deoarece, așa cum a zis prietenul meu cel mai bun : Bă, tu când ești nervos nu lovești, tu muști și sfâșii!"

| Duucu a răspuns:

Hai că-mi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiam trupa asta. ma asteptam la una pe care sa nu o stiu. Oricum, imi place. Uite, https://www.youtube.com/watch?v=RY5Wgz5yMwY. Cred ca am ascultat melodia asta de vreo e'nspe mii de ori. De fapt cand aud de "melodeath" cantecul asta e primul care imi vine in minte. :))

| hecamefrommetalland explică (pentru anonim_4396):

SvartBlod? Imi amintesc de tine,te-am vazut pe Ask.Tu chiar ai bilete la COB? Te rog spune ca nu, pentru ca altfel ma impusc! Cat despre melodeath, cand aud acest cuvant imi vine in minte urletul Angelei Nathalie Gossow si fata ei demonica pe care o visez noaptea inainte de trezire laughing.Ce-i drept, pe mine ma doare capul cand aud ca altcineva are bilete la COB, SvarteDauden simte o durere in cele mai adanci cotloane ale sufletului.Acum : The GOD is THE METAL!

| anonim_4396 a răspuns (pentru hecamefrommetalland):

Eu nu te stiu. ma rog, imi e oarecum cunoscut username-ul tau de pe TPU. Cum te cheama pe ask? si biletele alea 2 le-am primit de la un prieten care nu mai poate merge in acea zi. Sa nu te impusti totusi. laughing

| hecamefrommetalland explică (pentru anonim_4396):

Pe Ask sunt SerietLereid.(mi-am scris numele greșit, nu e Lereid, e Lereiyd).

| Polonic1 a răspuns:

Suna bine.

| Walve a răspuns:

Wow, imi place O.o