| anonim_4396 a întrebat:

Daca nu va agasesz, va mai trimit un link cu ceva frumos. Daca ascultati, veti mai gasi si altele deosebite. :)
http://www.youtube.com/watch?v=vFUlUejH2pc&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
| tarziu a răspuns:

Multumesc, mi-a prins bine o schimbare de stil, sincer nu am ascultat asa ceva niciodata, nu aveam rabdare

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Multumim !

Abh
| Abh a răspuns:

Asta e una din multele dovezi ca exista si romani talentati, din pacate acestia aleg sa paraseasca tara. Nu sunt totusi de condamnat, avand in vedere ca la noi ar fi platiti de mizerie. Sunt oameni talentati, care nu cred ca si-au pus vreodata intrebarea( pe care multi o pun pe site) :Ce sa fac ca ma plictisesc?

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da, muzica e foarte frumoasa, dar pe mine nu ma pacaleste... diva!
Daca nu l-a stiut aprecia si pastra pe Roberto Alagna, ci doar l-a folosit, (e al 2 lea sot!), sa nu se mire nimeni daca, in urmatorii 20 de ani, vom afla ca a mai avut vreo 6-7 relatii, dar care, nici alea "n-au mers", din lipsa timpului, si a geloziei ei, etc!
Pacat ca nu ia exemplu de la Leontina Vaduva, atat ca statornicie, cat si ca, mai ales, modestie... care da cea mai frumoasa aureola unei valori artistice autentice!

| nobody like me a răspuns:

Nu ne agasezi nici o problema