| ChemicalThunder a întrebat:

Daca tatal meu zice ca cant oribil si in clasa am numai foarte bine si 10 la muzica. Ce sa fac sa stie cum cant la scoala?

5 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Toata lumea are 10 la muzica, indiferent de voce.
Ar trebui sa ii canti sau sa ceri parerea altcuiva in legatura cu vocea ta.

| Flav a răspuns:

Sa nu lasi pe nimeni in viata sa-ti spuna ca nu esti buna in ceva. Dar niciodata si pe nimeni.
Nota la scoala este irelevanta. Canta pentru tine, canta pentru noi.winking

| danaalexandra00 a răspuns:

Daca tatal tau spune CA CAnti oribil, atunci invita-l la scoala, la ora de muzica sa vada cum canti la scoala

| iuandfto a răspuns:

O profesoara de muzica adevarata nu pune nota mica pentru ca nu ai voce. Ea iti da nota pe cat canti(chiar daca n-ai voce) si pe ce te pune sa inveti. In semestrul al doilea la noi la scoala nici o nota nu ne-a dat pe cantat. Ne-a dat doar pe ce am invitat.

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Hopaaa domnisoaraaa smug Stim romana? Sau punem intrebari idioate ca sa ne aflam in treabaa?smug. Toti au 10 la muzicaaa.oh go on.
Paaa.[referitor la "stim romana". ma ref la o intrebare d-a tasmugniice nu?smug]