| Kat123456 a întrebat:

Dar despre alti cantareti ca sa zic asa cum ar fi puya, connect-r, miley cyrus, kesha si colette car ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Puya-imi plac melodiile luihappy sunt faine, dar si-a luat prea multe fitestraight face
conect-r-mda.canta bine, au un mare succes dar nu am prea multe de spus:d pentru ca nu sunt o fana prea mare.nu-mi plac decat melodiile acelea "burning love si still" de la ei si cele pe care le canta cu alex " dragoste la prima vedere" "daca dragostea dispare" etc.
miley circus-oh go on 3 cuvinte am de spus despre ea, n-o suport
kesha-canta fainhappy imi plac melodiile ei sunt unice in felul lor

| Skittles19 a răspuns:

Buna Syssu'!

Pai despre Puya pot sa spun ca inainte sa se "comercializeze" cum spun multi nu auzisem foarte multe. Mi se pare ca spune adevarul in melodiile lui, dar ca acestea sunt si putin vulgare.

Destre Connect-r pot sa spun ca are o voce destul d einteresanta si canta bine, dar ca s-a facu de ras cu prostia aia cu "Sunt rrom" nu ma omor dupa toate melodiile lui, adica intotdeauna este loc pentru mai bine.

Despre Miley Cyrus pot sa spun ca are o voce extraordinar de frumoasa si melodiile sunt super, dar nu inteleg de ce unii oameni o urasc pe Hannah Montana si o plac pe Miley. Pentru mine este acelasi lucru pentru ca Hannah si Miley sunt aceeasi persoana si vocea Hannei este si cea a lui Miley.

Ke$ha canta bine, este simpatica. Are si ea melodii bune ca Tik-Tok, Your love is my drug, Take it off, Blah, blah, blah etc.

Colette Carr (cu 2 r big grin) este putin cam vulgara, dar unele melodii sunt bune. Pana acum imi plac doar 2 pentru ca numai pe acelea le-am ascultat.

Sper ca te-am ajutat.
Pa, pa!

| JustMee_5020 a răspuns:

Pai, sa o luam pe rand? Miley are niste melodii super, o vice de indvidiat, dar o personalitate sa zicem "de adolescenta". In ultimul timp s-a comportat gen Lindsday Lohan, lumea nu era pregatita pentru o "Hannah Montana" majora.Connect-r e destul de super.Ador melodiile lui, dar imi place si sa rad de el ( cei de la mondenii il mai ironizeaza laughing conect liniuta r laughing ). Desre Puya ce sa zic...Doar ca virgula canta ce gandeste si simte cu adevaratwinking Kesha este o artita innascuta ca sa zic asa.Are niste melodii destul de bune.Despre colette nu stiu ce sa zic, sincer thinking

| moniiq a răspuns:

Pai toti acestia par a fi niste artisti impliniti iar personal nu am nimic cu ei. exceptie face miley cyrus. Adica ca artist o ador, dar nu e tocmai un exemplu bun de urmat:schimba iubitii ca pe sosete si se si drgheazahappy