| Summoning a întrebat:

Dati-mi piese doom metal, death metal triste care va plac?

7 răspunsuri:
| Summoning explică (pentru Polaris):

Iarta-ma intrebarea asta nu e pentru nivelul tau de inteligenta metal doom death prea multi termeni necunoscuti pentru capul ala al tau sec

| anonim_4396 a răspuns (pentru Summoning):

Nu-ţi fie cu supărare, dar te-ai pripit cu înjurăturile. Polaris ascultă rock. Verifică-i playlist-ul. He's just trolling.

| Polaris a răspuns (pentru Summoning):

Vrei să spui că mai există și alte genuri în afară de manele?!

| TheLordofSalem a răspuns:

Asculta Children of Bodom, Cradle of Filth, Cannibal Corpose, Demolition Hammer, Morbid Angel, Obituary, Deicide, Entombed, Funeralium, Catacombes, Candlemass, Comatose Vigil, Cryptal Darkness, Somnum Mortum, Lake of Tears, My Dying Bride, etc. Cauta melodii de la aceste formatii. Sper sa-ti placa!

| Summoning explică (pentru TheLordofSalem):

3 sferturi din formatiile care mi le-ai numerat sunt formatii de poseri, dar in fine multumesc pentru raspuns