| Anahiteamo a întrebat:

Dati-mi si mie cat mai multi cantareti. da care sa nu cante romaneste

7 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Dar, in ce limba ai vrea tu sa cante? Ruseste e bine? Dar sarbeste? Poate in polona, sau in estona?
Ah...stiu! In finlandeza! Incearca Nightwish, desi, la cat esti de snoaba, nu cred ca ai intelege muzica lor.

| LuS[z] a răspuns:

Christina Aguilera
Christina Milan
Britney Spears
Madona
Ciara
Missy Eliot
Anastacia
Crianthy
Avril Lavigne
Taylor Swift
Sheryl Crow
Whitney Huston
Mariah Carey

Justin Timberlake
Timbaland
Eminem
Usher
Chris Brown
Ne-eu
50 cent
P. Diddy
Akon
Tiziano Fero
Eros Ramazzotti
Toto Cutugno
Michael Jackson

Auditie placuta!

| Daria a răspuns:

Cantarete:Lilly Allen
Pixie Lott
Formatiitongueretty reckless
Death cab for cutie
The pierces
Anberline
Muse
Aloha from hell
Paramore.
Astea imi plac mie:X

| Cricku a răspuns:

Poate aici o sa gasesti ceva muzica pe placul tau... sunt piese mai vechi dar merita ascultate: http://www.muzicaveche.net/download-muzica-veche-straina/1/

| death a răspuns:

Dacă ardnaxur 1961 îţi recomandă finlandeza celor de la Nightwish, eu îţi recomand norvegiana medievală a celor de la Therion. Sau rusa Corului Armatei Roşii. Sau latina folosită de Orff în Carmina Burana, Catulli Carmina şi Triomfi Afrodite. Sau, cel mai accesibil cântăreţ paralel cu limba română este "clasicul" Fernando de la Caransebeş, cu al său hit "Sunt idolu' la femei".

| dressa a răspuns:

Jason Mraz, Carrie Underwood, Taylor Swift, Lady Antebellum, Rihanna, One Republic, The cab, Rascal Flatts, Nevershoutnever, A rocket to the moon, Shania Twain, Katy Perry, A fine frenzy, Bethany Dillon, Boys like girls, Britney Spears, Chris Brown, Colbie Caillat, Jason Derulo, Jonas Brothers, Mika, Michael Buble, Ne-eu, The fray.

| bia3anca97 a răspuns:

Demi lovato, miley cyrus, fratii jonas, selena gomez, taylor swift, madona, RBD, Michael Jackson, beyonce, justin bieber, nicole scherzinger, jennifer hudson, jennifer nettles, josh groban, 50 cent, tony bennett, janet Jackson, barbra striesand, enrique iglesias, jamie fozz, wyclef jean, adam levine, alecia beth moore (pink), bebe winans, usher, celine dion, stacy ferguson (fergie), tonu braxton, mary mary, isaac slade, lil wayne, akon, t-pain, ll cool si, rihanna, will.i.am., connect-r, Justin Timberlake, Nelly Furtado, britney spears, paris hilton, eminem... te rog imi dai fundita ca nu am decat una big grinbig grinbig grinbig grin pliz foarte mult si sper ca ti-am fost de ajutorbig grinbig grinbig grinbig grin