| sperma_4844 a întrebat:

Dati-mi si mie muzica cantate de Guess Who, B. U. G Mafia, Paraziti, Maximilian, Spike dar sa fie fara prostii! Va roog ajutati-ma...

Răspuns Câştigător
| bigsy a răspuns:

Guess Who-Tot mai sus; Oriunde te duci/stiu deja; Locul potrivit; Manifest; Eu, Tu si restul lumii; Unu` altu`;

B.U.G. Mafia-Cat de tare poti tu[desii sunt fata... mie mi`o place chia foarte mult`!love struck]

Spike-Realitatea... altele nu mai ascult. astept fundita:p

4 răspunsuri:
| wazner a răspuns:

Bug mafia -fara cuvinte
Maiximilian - Sophie

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Bai "sperma" tu vrei muzica fara prostii? Asculta parazitii ca sunt singurii care nu sunt cocalari

| Razvuaroundthefaggz a răspuns:

@VladStroian : Din nou de acord cu tine.
@sperma : Pune mana si citeste o carte sa inveti sa scrii,ce pana mea e cu fraza("dati-mi si mie muzica cantate de.") apoi sa vii aici sa postezi.
Stii cum a sunat prima fraza din postul tau?
Ceva de genu: "fetile noashte e frumoase, cinstite, are parul´lungi pletite..."