| danielti a întrebat:

Dati-mi si mie o melodie
mie aqmi place de o fata dar ei nu ai place de mine aveti o melodie de genul asta care sa ma caracterizeze?
dau funda mersi

3 răspunsuri:
| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, dar eu de unde pot sti ce fel de baiat esti tu? De ce nu te descrii? Nu te stiu in realitate.

| Seepty a răspuns:

Daca vrei sa iesi bine in fata ei cu o postura excelenta iti recomand >>> Indila- Deniere Danse.

| danielti explică:

Eu sunt un baiat de 13 ani sunt pe clasa a 6a si nu stiu ce sa va zic mai mult astept mai multe raspunsuri