| xOchelariCuInfraRosu a întrebat:

Dati-mi si mie site-uri de unde pot downloada melodia selena gomez-ROUND AND ROUND. dau fundita pentru cele mai bune site-uriwinking (va rog nu imi refuzati intrebarea)

Răspuns Câştigător
| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Http://www.video2mp3.net/......9abe44d22/ o poti descarca de aici.(sa stii ca e mp3) sau incearca de pe www.fisierulmeu.ro. Funda? Daca nu ai anteles add: alle_the_best_girl si ti-o dau eu pe mess.

7 răspunsuri:
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

cryingcrying de ce nu mi-ai dat mie funda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa descarc melodia

| WohooAmTreiFunde a răspuns:

De pe youtube. Iti pot da un program de descarcat melodii de pe youtube. Daca vrei cautama la id c_cuda

| Andrei10101 a răspuns:

Fundita?