| Öpëи a întrebat:

Dati-mi si mie siteuri cu poze frumoase cu Michael Jackson da sa fie super frumoase va rog sunt mare fan:X:X:X:Xpleaase...

Răspuns Câştigător
| Gandhi a răspuns:

Google images

10 răspunsuri:
| ZumZz a răspuns:

Http://browse.deviantart.com/? qh=§ion=&cu=michael+jackson

Janina
| Janina a răspuns:

Daca te intereseaza cu adevarat cauti singur pe google, unde e f simplu.

| Dulcika_1200 a răspuns:

Cel mai frumos sait cu mj este in inima

| Deea852 a răspuns:

Gasesti ceva pe mjj pictures.com si sunt mai multe si mult mai frumoase pe fanpop si scrii sus Michael Jackson o sa-ti dea o gramada!big grin

| wana81 a răspuns:

Am foarte multe poze cu Mikewinking Ai un ID de mess? Al meu e wana_aries.