| sixtythree a întrebat:

Dati-mi va ro un link cu soundtrackul din filmul "The lord of the rings" este o piesa foarte frumoasa cantata la flaut si relaxanta. Pe youtube gasesc dar nu e originala si nu are claritatea asa de buna. Pe youtube o gasesc ca "Lord of the rings - In dreams". Este foarte frumoasa si relaxanta doar ca nu este intreaga si originala si nu are claritatea asa cum am mai spus mai sus. Un link as dori in schimbul unei funde sau mai multe (link-uri)big grin

1 răspuns:
| GaBrIeL_6760 a răspuns:

Uite aici un link cu tote soundtrack-urile de la filmul The lord of the rings : http://www.cinemarx.ro/......i-744.html