| sweetgirl_3609 a întrebat:

Dati-mi va rog un site de pe care pot downloa muzica.Ms)

Răspuns Câştigător
| Ciprianch28 a răspuns:

Manele: www.manele4u.org
muzica usoara :www.radiofly.ws se descarca pe albume
muzica house minimal :www.beatport.com dar trebuie sa ai cont si sa platesti per/song depinde de data, una noua de ieri costa intre 15 si 18 $ sunt sute de site-uri free da-i un search pe google si gasesti...

6 răspunsuri:
| kidDu_6567 a răspuns:

Incearca pe:

FisierulMeu.ro (Scrii numele mel. si iti apar rezultatele)

| Dede_4091 a răspuns:

Buna!O sa iti recomand VDownloader,pentru ca e cel mai folosit!Tu iti scrii muzica dorita la Search...Si la Download cat la suta e incarcat!Sau dai copy si paste la Search!Uite siteul de download
http://www.brothersoft.com/vdownloader-62293.html !Merge si se instaleaza repede!Fara bani si fara virusi!Poti sa il scanezi inainte de al instala ca sa te convingi tu singura ca nu are virusi!Pwp...Funda?

| delia_7275 a răspuns:

Www.descarcamelodii.ro sper sa-ti fie de ajutor