| Lala20 a întrebat:

Dau funda cui imi zice numele unei piese rock, cantata de o trupa de baieti, la refren era "la la la la la." cu un ritm destul de alert, nu mai tin minte si alte versuri.doar ca melodia e si pe soundtrack-ul unui film de groaza. happy

5 răspunsuri:
| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Offspring -self esteen. asta e? mesaj privat

| BadBoyCristy a răspuns:

Daca ne zici si numele filmului...

| alexmircescu13 a răspuns:

Mmmm... Refrenul e inconfundabil. Cred ca e melodia aia unde se aud si tobe si o chitara, nu?

| Lala20 explică:

@alexmircescu13 mda cred. Mi-ai putea da numele melodiei daca o stii ca sa vedem laughing
si @BadBoyCristy, daca stiam numele filmului, ti-l ziceam cu mare placere!

| Lala20 explică:

Era Chris Webby - La La La! Mersi oricum! :X