| Anabella01 a întrebat:

Dc sunteti fani tokio hotel? de ce va plac? ce ati face daca ia-ti vedea in realitate? ce credeti ca exprima muzica lor?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Darksait01 & BlackRose14... fiecare asculta ce vrea.

3 răspunsuri:
| BlackRose14 a răspuns:

Wtf! Eu sunt adepta muzici rock... Dar TH nu-mi place de nicio culoare. Ascultati Metallica, Guns'n'Roses, AC/DC, Cradle Of Flith, Nightwish, Crematory, Heloween, etc

| Iuda_3728 a răspuns:

Nu sunt fan TH dar cred ca muzica lor este destul de inovativa si sexy. Faptul ca combina rock-ul cu elemente techno, costumatii si aparitii inedite pe scena si totul este invaluit intr-o usoara aura bisexuala, creaza controverse si atrage...

| RockerulRo a răspuns:

Tokio Hotel dupa parerea mea sunt apusi de mult. Daca vreti muzica adevarata ascultati si voi trupe gen: Metallica, Gans n Roses,Led zepelin,Kyuss,Sword,Bon Jovi, AC/DS, etc...