| chitz_6965 a întrebat:

Dc unii zic ca justin bieber nu are talent? adica, daca nu ar avea talent cum de are asa de multi fani in toata lumea?

13 răspunsuri:
| nutty a răspuns:

Desi nu ii sunt fana, ii recunosc talentul. Are o voce frumoasa (canta frumos si live!, ceea ce e f important), mie chiar imi place, dar nu stiu cat timp va mai canta atat de frumos, mai ales ca vocea este in schimbare.Fiind mai mic, si frumusel, toate "ciutancele" ( ca nu prea pot sa le numesc altfel) sunt innebunite dupa el, asa cum au fost si cu hannah montana.Chestia asta ii face pe cei mari sa fie impotriva lui, pentru ca pur si simplu se satura! Asta e, generatia se schimba! La anul va fi altcineva vedeta adorata, garantez! Peace! peace sign

| Jane a răspuns:

Justin Bieber ARE talent. Acum serios, nu e neaparat vorba de fani, dar un om netalentat nu ar putea invata de unul singur sa cante la chitara, tobe etc. si nici nu ar putea canta live. Cei care zic asta sunt invidiosi si oricum o persoana care are habar de muzica nu ar putea zice ca nu are talent. Sper ca te-am ajutat!

| Carlaaa a răspuns:

Hai sa fim seriosi : cate persoane de varsta lui au atata faima? PUTINE.
Asa suntem noi oamenii, cand nu putem avea ce au altii, criticam, discriminam, defaimam ...Ca la asta ne pricepem cel mai bine.
Are voce, are talent, are faima, e dragut... Ce mai vor?
Imi place. Nu sunt fan, dar imi place cum canta, imi place melodiile lui.
Are fani in toata lumea pentru ca are talent si pentru ca se pricepe la ce face.

| OnutsaXD a răspuns:

Pentru ca asa cred ei. Nu neaparat are talent, exista si alti cantareti care nu au talent dar au fani. De fapt cred ca are mai multe fane decat fani, asta datorita faptului ca are 16 ani si e baiat, iar ele cred ca e atragator. De aceea cred ca are multi fani.

| Flash a răspuns:

1. Sunt invidiosi
2. Chiar nu are talent, nu mai exista persoane talentate care sa faca muzica in zilele noastre, producatorul ii arunca vresurile in fata iar calculatorul ii face muzica si vocea.
3. Orice mare cantaret din zilele noastre are de fapt o echipa in spate care studiaza piata, ei sunt cei care ii spun ce sa cante, cum sa cante, etc.

| Alexandra_7361 a răspuns:

Eu cred ca de vina sunt numai fanii obsedati. Sunt multi artisti cunoscuti care au multi fani, dar niciunii asa enervanti (parerea mea) ca ai lui Justin sau a celor de la Disney.

| BalonashCuHeliu a răspuns:

Pentru ca nu le place...Nici mie nu imi place. Dar nu zic nimic despre el.adica faptul ca nu are talent si chestii in genu.desi uneori ma gandesc si imi spun in minte ca parca are voce de fata. dar asta nu e un defect. e la varsta pubertatii. e ceva normalhappy

| Andreea1130 a răspuns:

Fiecare avem cantaretii nostri preferati.si ceilalti care nu nii plac.nu zic ca gelozia ar fi principalul vinovat

| jocuri888 a răspuns:

Simplu lumea e rea happy
Am mai vazut un bloger roman un prost si-a facut si el un blog si se credea mai mare vedeta ca justin. zicea de el ca e prost de da in usi si a atasat un filmuletz cu el de se loveste din greseala de un geam la o usathinking

Răspuns utilizator avertizat
| devilll a răspuns:

Mie unu nu-mi place vocea lui

| Mariana_4529 a răspuns:

Imi pun si eu aceiasi intrebare. eu cred cà cei care zic asta sunt gelosi pe justin asacà invidia vorbeste de la sine. mie imi place mult cum cintà chiar si piesele interpretate de el mai presus de asta el e foarte dràgut (inlove)

| 3NGL3ZUL a răspuns:

Varul meu de 13 ani zice ca are voce de fata :d.