| lovelovelove a întrebat:

De ce a atacat-o lady gaga pe madonna big grin?

4 răspunsuri:
| adi4ever a răspuns:

Fiindca lady gaga e barbat si a sarit pe madonna ca e femeie ce ti se pare asa ciudat?laughing pe tine nu sar baietii?laughing)

| Razvan a răspuns:

Pentru ca Lady Gaga nu a invatat sa ca uneori e mai bine sa taci.Si mai ales cand e "la inaltime" face declaratii si apoi se plange ca paparazi sunt de vina pentru distrugerea imaginii ei(ce-o mai fi ramas din ea)

| vintageheart a răspuns:

A fost doar de dragul showului.nu cred ca se urasclaughing

| Puiutz a răspuns:

Asa a fost facut show-ullaughing
Doar pentru a avea mai mare audientabig grin... a fost tare, am vazut si eulaughing.