| Kangaroo a întrebat:

De ce consideri ca Eminem e cel mai bun rapper din lume? Si care este piesa voastra preferata a lui Eminem?

Răspuns Câştigător
| MiyakoSaki a răspuns:

Eminem este cel mai bun rapper(alb)din lume.Melodiile lui spun totul.Nu-l consider ca este cel mai bun, stiu ca este cel mai bun.Dar acum nu inseamna ca ceilalti rapperi nu sunt buni. Piesa preferata este Not afraid.

3 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Eu nu pot spune ca sunt fan Eminem, dar chiar cred ca este cel mai bun din lume.
Piesa preferata :
http://www.youtube.com/watch?v=1wYNFfgrXTI

Nu este asa grandoman ca ceilalti, pentru mine hip hop-ul american = manele

| chokingvictim a răspuns:

Nu consider ca eminem e cel mai bun rapper din lume.e decat cel mai promovat de media.

| ToKen a răspuns:

Eminem - Beautiful, n-are rost sa comentez de ce e cel mai bun tongue