| andrey910 a întrebat:

De ce credeti ca nu apare la tv clipul lui Edward Maya & Vika Jigulina - Desert Rain? http://www.youtube.com/watch?v=nY49R8nz01Q&feature=relat ed

3 răspunsuri:
| andrey910 explică:

Serios? Ati vazut voi clipul asta? Eu ma uit toata ziua si nu l-am vazut niciodata...acum am vazut pe net ce a spus Edward Maya: "Suntem peste tot în lume cu "Desert Rain", dar în România nu existăm pe radio, pe TV şi nu înţelegem ce se întâmplă. Credem că asta are legătură cu faptul că suntem daţi în judecată de fosta noastră casă noastră de discuri, suntem daţi exemplu, pe modelul cine se ridică să pună pretenţii dispare. Dar noi nu ne lăsăm."

| Forevăr a răspuns:

Poate nu ai vazut tu.

| deea2213 a răspuns:

Pai a aparut dar probabil nu te uiti tu la TV =]] n-am nevoie de funda fraierule