| AntoniaOrman a întrebat:

De ce foarte multi romani le urasc pe Lady,Gaga,Miley Cyrus,Rihanna, Nicki Minaj?
Observ ca in alte tari sunt adorate.Numai la romani e altfel. straight face Mie sincer imi plac toate cele enumarate mai sus.Mai ales Lady Gaga. ♥♥♥ Dar de ce foarte multi romani le urasc? Nu prea inteleg?:\

Răspuns Câştigător
| XBrunetteX a răspuns:

Nu inteleg de ce le urasc oamenii.dar nu numai in Romania, stai linistit straight face
Mie imi plac, in afara de Miley fiindca se drogheaza + ca nu are cine stie ce voce straight face

8 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

De fapt, cred că Nicki Minaj e printre cele mai urâte vedete la nivel mondial, urmată de restul mediocrităților enumerate de tine.

| CautNume a răspuns:

Nu mai romani.Si mare parte din cei ce nu asculta Nicki Minaj sau pe cine ai mai enumerat prefera sa asculte MUZICA.

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Mie imi plac foarte mult toate,unii oameni spun de Lady Gaga,ca este prea vulgara,se imbraca prea ca o pitipoanca,etc,dar este totusi speciala,isi compune singura melodii,in trecut compunea si pentru Britney Spears,Pussycat Dolls,Madonna.

Despre Miley Cyruslumea s-a saturat,dar eu nu,lumea spune ca s-a saturat din cauza rolului din Hannah Montana,etc,si din cauza ca se drogheaza,iar acum,s-a tuns ca un baiat,este foarte urata acum.

Despre Rihanna,nu stiu ce sa zic,lumea o adora pe Rihanna,poate unii nu o adora din cauza ca bea mult alcool,nu stiu de ce.

Iar despre Nicki Minaj se spune ca se imbraca putin ciudat, arata ca o papusa Barbie, se stramba prea mult si ca are niste melodii ciudate...

Mie imi plac toate cantaretele, mai ales de Lady Gaga, Miley Cyrus si Rihanna.

| Vans a răspuns:

Nu-mi place muzica pe care o fac şi nici de ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi în alte ţări sunt mulţi oameni care le detestă, nu-ţi fă griji.

| calmopenmind18 a răspuns:

Acum sa zic si eu happy. Sunt... neutru! Si uite asa se frea Romania de razboi.
Altii nu stiu de ce le urasc ca doar nu ii afecteaza cu nimic. Nici mie nu imi plac cateva lucruri dar le evit nu le urasc.
Romanii le urasc(cei care o fac) din prostie probabil. Nu au de ce sa le urasca ca doar nu s-a dus Lady Gaga sa le omoare pisicile sau din invidiehappy ca ei nu au ce au ele.

| AjLee a răspuns:

Romanii le considera mai ''ciudate'' mai ales pe Lady Gaga.
In alte tari sunt nu sunt considerate ciudate si doar cantarete foarte bune
P.S. Si mie imi plac.

| Høst a răspuns:

Te contrazic. Mai mult de jumătate din România apreciază ce cacă găozistele alea. Restul se mulțumesc să vomite la fiecare sunet pe care-l băs ele. Ziceai că nu înțelegi; nu știu ce-i așa de greu de înțeles. Sunt la fel de frumoase și talentate ca un veceu cu fundiță, și acum, să fim serioși, nici ele nu cred că mai știu câte pli au supt să ajungă unde sunt. Deci, de ce mi-ar plăcea?