| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu mai are mama miley cyrus?

30 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

In realitate are mama! si o cheama tish cyrus

| Puiutz a răspuns:

Buna:*. eu asa stiu ca are inca mamabig grin. si plus se inteleg foarte binehappy.

| inna a răspuns:

Daca nu are in serial si film asta nu inseamna ca nu are in realitate.

| crisS a răspuns:

Da ahsa'i cum ziceti voi laughing

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Probabil pentru ca a decedat!

| BUBULINA a răspuns:

Da ce crezi draga ca mi-a spus mie?

| Tera a răspuns:

Leticia Cyrus este mama ei vitrega am citit in revista Popcorn. Iar de mama ei adevarata nu stiu.

| ingeras14 a răspuns:

Ca sa intrebi tubatting eyelashesyawn

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Ahoolooo... am alergie la miley x(

| LoveYouR a răspuns:

Miley cyrus are mam.cine a zis ca n'are?

| www a răspuns:

De ce ne-ar pasa?

| Giuly_3112 a răspuns:

Miley cyrus are mama straight face o cheama Leticia Cyrus uitate si pe google daca nu ma crezi!

| Giuly_3112 a răspuns:

Miley cyrus are mama straight face o cheama Leticia Cyrus uitate bagate pe google daca nu ma crezi

| ilovebillkaulitz :* ex adryanna a răspuns:

Miley are mama.doar in serialul hannah montana nu are. dar in realitate are mama...

| Gabry a răspuns:

Am scris pe google, si mi-a dat mai multe poze cu ea si cu asta:
http://www.superiorpics.com/......280408.jpg
Cred ca e mama ei.

| smiley11231 a răspuns:

Vai draga... dar are mama o cheama Tish Cyrus

| frida0purple a răspuns:

Poate din ce cauza..nu de ce.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Poate nu mai este printre noi ori a abandonat-o sau s-a recăsătorit și a rămas în custodia tatălui!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De smechera.cine este miley cyrus asta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fiindca a conceputo taicasu in eprubeta de ce crezi ca se vorbeste atat despre ea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are mama! Nu are mama in serialul Hannah Montana! Uite aici ca sa te convingi http://www.judiciaryreport.com/images/miley-cyrus-mom-7-15-08.jpg http://www.studentsoftheworld.info/sites/people/img/22100_miley_mom.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.ourworld.com da aici e cel mai tare joc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai are

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley cyrus este un star i-am auzit pe multi oameni facand misto de ea si acei oameni mi se par niste prosti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da are helooo!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Heleou trezitiva este hannah montana ops maily cyrus are as si sunt cel mai mare fan al iei ratatilor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru c

| teddy_8141 a răspuns:

Nu a murit

| ByByDol a răspuns:

Miley Cirus are mama.In documentarele de pe jetix spune ca merge la toate concertele ei. Nu te lua du pa raspunsurile rautacioase a le altora!

| rikz a răspuns:

Cred ca sunteti cu vaca. Voi ce vedeti in filme cu,, hannah montana ´´ veniti si spuneti repede pe TPU? Am vazut un film cu o fata care i-a murit mama, acum vin pe TPU si pun intrebarea,, oare EA mai are mama ´´? nu mai puneti astfel de intrebari, sau cum doriti eu sunt nou pe aici deci nu ma bag.