| Alyexxxx a întrebat:

De ce nu mai e promovata muzica buna, de calitate, ma refer la muzica din perioada 2000-2007? De ce majoritatea tinerilor asculta numai muzica de asta de **** noua? De ce posturile de muzica nu transmit si muzica buna veche? De ce muzica veche pe youtube ar trebui sa aiba milioane de vizualizari, dar are cateva sute de mii si muzica de acu, sa nu mai zic de manele de tot rahatu, au peste 10 milioane de vizualizari? Oare timpurile alea se vor mai intoarce vreodata? Oare muzica buna va disparea cu trecerea timpului?
Eu la unele intrebari am gasit raspuns. Voi ce parere aveti sau ce raspunsuri aveti la intrebarile mele?

6 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

Ce parere am eu? Muzica buna inseamna 1960-2000.Intr-adevar muzica din ziua de azi e o poluare sonora si din pacate nu e nimic de facut in legatura cu asta.

Apache
| Apache a răspuns:

Ce muzica buna exista intre 2000-2007?

Sunt cateva melodii...dar cred ca au existat la fel de multe rahaturi ca si acum.

| Wøodenpints a răspuns:

Muzica bună promovată între 2000-2007, este exact același căcat cu asta care se promovează acum.

| Alyexxxx explică:

Nu este aceeasi. Pot sa iti dau o lista mare de melodii bune din acea perioada, dar sunt putine cele pe care ti le-as putea da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca generatiile noi nu mai apreciaza ce e bun si normal, ci numai porcarii si astfel au schimbat tot ce e frumos pe lumea asta.
Pentru ca IQ-ul, cunostintele si bunul simt au scazut toate exponential odata cu cresterea teribilismului si a jmecherismului la nivel de buzunar.

| OtakuAmi a răspuns:

Nu că aşi fi vreo fană a muzicii vechi dar dacă tot vrei să şti. în ziua de azi muzica asta estecea mai promovată deoarece majoritatea adolescenţiilor-tineriilor ascultă acest gen de muzică. Şi probabil că va dispărea dacă cineva nu se va trezi şi va face din nou acea muzică. Cam asta a fost părerea mea, fundă?