| lalysweet a întrebat:

De ce nu merge sa intru pe hi5, de ce sunt asa plictisita, de ce mereu sunt trista, de ce mi se intampla doar mie astea si altele, de ce, de ce, de ce? Astept raspuns, bine?

1 răspuns:
| birdie14 a răspuns:

-ti-ai scris gresit adresa de mail ori parola
-asta e starea ta genarala(sau poate ca chiar nu se intampla nimic interesant in jurul tau,deci nu esti stimulata, sa spunem asalaughing
-"de ce mereu sunt trista"-probleme personale(cu familia, prietenii etc.etc.)
-nu ti se intampla doar tie-incearca sa gaseti oameni cu aceleasi probleme ca tine
Mi-a facut placere sa te ajut!