| Șttefania a întrebat:

De ce nu va place Justin Bieber?
Baietii sunteti gelosi ca el e frumos si ca are talent?

Răspuns Câştigător
| Domyno a răspuns:

Pfff mai spart! Pana si degetul meu mic de la mana dreapta e mai talentat ca el! De frumusete nici nu mai vine vorba :->

23 răspunsuri:
| DreamingAloud a răspuns:

Nu inseamna ca daca nu il place sunt invidiosi pe el... intr-adevar nici mie nu imi place ba chiar pot sa zic ca nu il suport dar pana la urma fiecare cu gusturile lui. eu nu cred ca tie iti plac toate vedetele incat sa nu zici ceva urat de fiecare

Răspuns utilizator avertizat
| Radioactive a răspuns:

Eu sunt fata si nu imi place! Toate colegele mele lesina la auyul numelui lui, ma bucur ca macar a mea bff e cu picioarele pe pamant. A aparut si el si a devenit vedeta. Ba spune ca e indragostit de diferite staruri, ba fuge de fani, ba ii ignora!

| Radioactive a răspuns:

Si inca ceva, cand am mers intr-o zi la scoala, imi cumparasem o revista si am bagat-o in ghiozdan. Cand mi-am scos cartile, am scos din greseala si revista. Avea poster cu Justin Biberon, bleah! Au inceput sa se bata pe poster!"Mi-l dai mie?! Mi-l dai mie?!". Ce or vedea la piticul ala, nu stiu. Si chiar asa, baietii nu au de ce sa fie gelosi pe unul de un metru jumate'. Si ce frumusete, de se sparg oglinzile cand zambeste el. Si ce talent, te de dor urechile cand canta el si nu stii cand se va mai opri. Bineinteles, asta e parerea mea. Si pana la urma, inteleg, nah, orcine are o vedeta preferat, dar nici chiar asa, sa innebunesti cand vezi poze cu el etc.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu toată lumea are aceleași gusturi!
Pa, pa.

| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

Deci pur si simplu nu il sufar

sa-ti dau niste motive: ;)

-are fite;
-face de ras rasa masculina ;
-nu-mi place felul cum isi da bretonul de pe ochi ;
-nu stie sa lege 2 cuvinte;

oricum...nu are cum sa ne placa de un tip pe care nici macar nu l-am vazut (in afara de TV sau pe net).

si pun pariu ca toate fanele lui sunt pana in 14 ani...:|

de exemplu eu am 13 ani...dar nu il suport...:|

si eu sunt un copil dar...

bai...copiilor vor chiar nu aveti ce sa faceti ?
adica invatati si voi la romana sau la alta materie...

recunosc ca si mie imi plac vreo 4 melodii de ale lui(eenie meenie,love me,baby,overboard) dar nu sunt innebunita dupa el...nu il visez noaptea :)))

cand am vazut videoul asta am inceput sa bufnesc in ras.dar mi s-a facut mila de acea fata...:(
http://www.youtube.com/watch?v=dTCm8tdHkfI

dar fiecare cu gusturile sale...:)

bye! :-h

| OHmyGosh a răspuns:

Justin nu este idolul meu, dar nu-l urasc pentru ca isi vede de treaba lui, nu intra in cearta cu alte vedete... Da! Baietii sunt ofticati pe el ca este dragut.

Răspuns utilizator avertizat
| FreakyFred a răspuns:

Deci sa inteleg, Biberon este frumos si are talent...
Da... si marmota invelea ciocolata in staniol...

| dede070707 a răspuns:

Who's Justin Fuckin'bieber /:)
Look :)) http://www.youtube.com/watch?v=bha3hrQOqAQ

| Sill a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc dar eu niciodata, ca baiat, nu am sa ma compar cu o veverita constipata

| alexaaa a răspuns:

Draga mea, sunt baieti mult mai frumosi si mai talentati decat justin bieber.nu stiu, cred ca unor fete li se pare ca el e baaiatul perfect pentru ca pentru ele el e superb, are voce, e faimos, si toate cele. dar pentru mine nu e deloc asa.in fine...fiecare cu parerea lui

| PredatoR a răspuns:

Mare fruumusete e gayu alalaughing i-ar sta mult mai bine ca femeie crede-mabig grinlaughing Acum pe bune, ala e baiat? n-ai vazut ce par are in cap si ce gesturi de fetita? Ala se crede mare cantaret, mai are putin si se crede la fel de bun ca Michael Jackson si se crede idolu femeilor, dar e idolu' fetelor sub 12 anilaughing

| DouaPuncteIcs a răspuns:

Poate ca dalaughing
Dar eu una il ador si chiar nu-mi pasa de vorbele altoralaughing
Adica fiecare cu gusturile lui doamne adica eu nu am nimic cu nimeni nu jignesc nici un artist dar totusi ceilalti il jignesc pe justin bieberstraight face
Ma rog e parerea lor si cu asta bastastraight face
bye and i loove si. b.love struck:d

| Fundă25 a răspuns:

Buna!

Gusturile nu se discuta asta e clar.
Recunosc ca unele melodii ale sale, sunt cat de cat dragute, dar nu ma dau in vant dupa el, chiar deloc.
Justin Bieber frumos? laughing Doamne, isi linga parul ala, de zici ca l-a lins o vaca. Ai vazut ca in timpul dansului, nu i se misca nici macar un fir de par. Zici ca toate firele de par ar fi lipite cu Picatura laughing.
Sincer, baietii nu sunt gelosi pe el, deloc. Unii poate se oftica din cauza faptului ca Bieber este celebru, doar din cauza ca e adolescent si si-a scos 4-5 melodii pe care le asculta toate obsedatele. Dar alti baieti, ii multumesc lui Dumnezeu ca nu sunt ca el (asa cum a zis si dede14).

Inteleg fanii ca ii place muzica lui, dar pana la a fi fan si pana la a fi obsedat e mult de mers. Majoritatea fanilor (celor care sunt obsedati de Bieber) sunt copii, fete de obicei in varsta de 10-13 ani.

Asta cred eu.
Ei bine, fiecare cu gusturile lui.
O zi buna!

| ReeaAndreea a răspuns:

Bah... sincera sa fiu in afara de disperatelede fetite care au sub 12 ani toata lumea il uraste si nu cred ca nici un baiat ar fi gelos din contra cred ca toti baietii ii multumesc lui dumnezueu ca nu sunt ca el laughing iar daca tu il placi nu esti nimic altceva decat o alta proasta big grinlaughing

| Kayle a răspuns:

Nu-mi place si nici numi va placea. Sunt de acord cu Sill.

| dedu2009 a răspuns:

Mie im place da nu zic ca is nebun dupa el ca fetele lol domne cat pot fii de obsedate unele

| LittleDreamer a răspuns:

Mie imi place si sunt sigura ca baietii sunt invidiosi pe el ca este frumos si are talent, cum spui tu. Dar orice ar fi Justin Bieber este tare!

| denisacosmina98 a răspuns:

Nu ne place deoarece nu toţi avem aceleaşi gusturi.
Şi băieţii (după părerea mea) nu au de ce să fie geloşi pe el deoarece toţi suntem frumoşi şi talentaţi în felul nostru.

| Șttefania explică:

Ba DeDe14 eu nu sunt disperata de el si am vazut multe insultelaughing) doar daca nu va place asta nu inseamna ca nu e tare.
Mie imi place dar nu sunt disperata si voi sunteti niste gelosi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place, dar sunt si putin geloshappy

| skaty a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres Microsoft:en-us:IE-SearchBox%26rlz%3D1I7GFRE_ro%26biw%3D1007%26bih%3D658%26tbs%3Disch:10%2C3&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=139&vpy=70&dur=1109&hovh=197&hovw=255&tx=109&ty=96&ei=ghsjTfL7AsWk8QOqoNWHBw&oei=ghsjTfL7AsWk8QOqoNWHBw&esq=1&page=1&ndsp=25&ved=1t:429, r:0, s:0&biw=1007&bih=658
Considera-l pe Justin Bieber un fel de val(cum era si Zac Efron sau Jesse McCarthney) care se v-a sparge curand, maturizandu-se si lasandu-ne(aaaaleluia) in pace. El nu are un talent incredibil, are producatori buni. Iar Usher l-a luat sub aripa protectoare deoarece si ala era vai de steaua lui dar a revenit.Asa ca adora-l cat mai poti.