| LittleCreepyGirl a întrebat:

De ce oamenii il urasc pe Justin Bieber asa de mult? Si de ce ii urasc piesa Pray si video facut pentru piesa? Are un mesaj important, dar noua ne pasa doar de cine canta. sad Treziti`va oameni! nu e totul despre faima puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| MomaieLoveGogaie a răspuns:

Ei bine...Cand s-a lansat Justin Bieber probabil era constient de faptul ca vor exsista si oamnei care sa i denegreze numele si care sa ii ingreuneze ''cariera'', dar totusi el nu s-a lasat si asta e bine.Multe chestii s-au auzit la adresa lui(mai mult sau mai putin adevarate)dar important e ca el nu s-a aratat prea afectat de asta.Eu personal nu am nimic cu el, si sunt convinsa de faptul ca are intentii bune in ciuda altora carora chiar ca nu le-a gresit cu nimic dar totusi incearca sa il detroneze. Oamenii ar trebui sa priveasca si dincolo de faima, avere si bani.

15 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ady00pk a răspuns:

Pentru ca 95% din fanii lui sunt copii cu varste cuprinse intre 2 si 15 ani. A inebunit mintile copiilor si au fost si cazuri de sinucidere, pierderea chefului de viata, fugiri de acasa din cauza lui.
In plus multi il urasc pentru ca s-a lansat si a devenit cunoscut prea repede fara eforturi mari.Pe cand multe vedete din ziua de azi merita respect pentru ca au invatat cum trebuie sa te ridici, sa te scuturi si sa iti indeplinesti visul, iar Justin Bieber a avut doar norocul sa scoata cateva melodii care sa fie placute doar de fanii minori.
Ti se pare normal videoclipul asta in care o fetita de 3 ani plange dupa Justin Bieber? :|
http://www.youtube.com/watch?v=dTCm8tdHkfI

| yumeee a răspuns:

Dacă mai văd o întrebare despre limbricul ăla, o să explodez angry.

| Vizitiul a răspuns:

Nu-mi pasa de acel baiat, dar nepasarea nu inseamna ura, nu? Oamenii au dreptul sa iubeasca, dar sa si urasca. Nu am inteles de ce ai postat aceasta intrebare? Cum tu-l apreciezi, asa si altii, au dreptul sa-l deprecieze. Hai sa nu aducem gusturile in discutie, ok?

| xElenaH a răspuns:

Nu stiu sa spun sigur, Mie imi place foarte mult, unii baieti spun ca e gay sau chestii d`astea,crying

| LittleCreepyGirl explică:

Nu ca nu l-as aprecia.Eu apreciez fiecare cantaret pentru ca are ceva special... Faza cu sinuciderile nu le cred si da am vazut-o pe Cody, dar daca ar fi fost atat de innebunit DOAR de faima cum spun altii nu ar mai fi facut ce a facut.Cand a vazut videou`l a vorbit cu sora ei(tipa care a postat video)si a facut sa se intalneasca.Fiecare are norocul sa se lanseze din prima sau sa nu se lanseze.Astea e din cauza geloziei, si ca sa revenim la realitate pitzipoancele de la noi din tara ce cauta la TV? Au FACUT-O si ele cu unu si sunt vedete.Macar Justin e pe merit big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Monique1 a răspuns:

Oamenii il urasc pe Justin Bieber atat de mult pentru ca nu face cine stie ce muzica, si totusi este supraapreciat de adolescentele cu creier neted din toata lumea. N-a zis nimeni ca este totul despre faima. Mesajul piesei "Pray" este dragut, dar el este plictisitor ca artist.laughing
Cred ca are o singura melodie care-mi place.thinking
Somebody to love, ft. Usher.^^

| GossipGirl_2226 a răspuns:

Aoleo idiotu asta de Bieber ma aduce la exasperare! V-ati tampit la cap fetelor? Unde il vedeti voi pe rahatu' asta frumos, talentat, superb etc?! Aoleo in ce lume mi-a fost dat sa traiesclaughing Nu se mai apreciaza muzica buna in zilele noastre.
JOS cu Bieber!

| zalisa a răspuns:

Oh, how he fucks up your heads;
oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa e, mai ales colegele mele nu stiu ce au cu el de mereu ii gasesc cate o porecla ''amuzanta'' si isi bat joc de ei, se vede ca nu prea au minte in plus ce a facut baiatul ala ca sa il urasca lumea? straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@alexandraviatata Nu inteleg de ce ai zis asta... Mie personal nu imi place Justin Bieber si am 11 ani.Depinde si ce fel de muzica iti place, lumea are dreptul sa si urasa, cum tu iubesti. Mie imi place rock-ul, hip-hop-ul, rap-up si deastea...Cum tu i-ai, de fapt ne-ai facut pe noi tarani asa putem sa il facem si noi pe el.Atunci iti mai convine?

| MaraLove a răspuns:

Anuntama cand afli

| Zozo_6401 a răspuns:

Dar nu toti oamenii ilurasc pe Justin Doar cei care sunt gelosi pefrumusetea luilaughing. cred altfel nu mi-as putea imagina de ce ar ura un baiat atat de minunat:Xtongue

| alexandraviatata a răspuns:

JUSTIN e super tare. cei care spun asta despre el st doar niste tarani care au in cap numai manele

I LOVE JUSTIN BIEBER love struck