| INNA_7716 a întrebat:

De ce sunt toate fetele indragostite de justine bieber? si mie imi place de el dar nu sunt chiar asa.

Răspuns Câştigător
| Jane a răspuns:

Sunt total de acord cu tine. Si mie imi place, dar nu sunt obsedata, e si el un om, un copil ca noi si are si el calitati si defecte, dar cum niciuna din fetele de la noi care sunt moarte dupa el nu il cunosc, au senzatia ca e perfect. Si, de fapt, nu e deloc asa. Pana la urma vor creste si vor realiza ca nu e mare lucru ca e celebru si ca arata cum arata. De fapt, doar stie cum sa faca sa arate bine, poarta ce i se potriveste, nu e neaparat cea mai mare frumusete de pe pamant. Si e doar un copil, mai are multe de invatat. Imi pare rau ca nu iti pot raspunde la intrebare, dar chiar nu am idee de ce sunt unele asa obsedate. Sper ca te-am ajutat!

14 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Majoritatea fetelor care sunt nebune dupa el NU sunt fane. Ele doar asculta ce este la moda, ce este "pa trend" - nu le pasa ca ceea ce asculta ele e diaree muzicala.laughing

7h30

| AshuraElric a răspuns:

Ai spus ca toate fetele sunt indragostite de el...atunci eu sunt baiat?!?cryinglaughingda bine ca-l iubesc ele si apropo "matadoru"sunt unele care l-ar prefera pe baiatul asta in locul lui Dumnezeu (ceea ce nu prea ma incanta)am vazut un singur videoclip cu el insa la care m-am uitat doar pentru al vedea pe pustiul lui Will Smith (probabil o sa ajunga putred de bogat ca tatal lui)laughingastea sunt lucrurile care ma intereseaza, oricum eu intotdeauna ascult melodii "expirate"din punctul de vedere al tineretului de azi sau melodii care nu au atat de mult succeshappy

| nana a răspuns:

Buna. Nici mie nu-mi prea place de el. De ce? Simplu. Noi doua avem gusturi diferite.rolling on the floor Sa fii iubita. Pup.
nana

| Alexandra. a răspuns:

Pentru ca este adolescent, publicul este format din mai multi adolescenti.De asta are el priza la fete.
Nici mie nu imi place de el.

| Ioana1999 a răspuns:

Pai ca e frumos, canta bine, e bogat.toate adolescentele as inebunite dupa el

| RoooneyThePuf a răspuns:

Poate le place cum arata? Sau poate le place comportamentul lui... vocea? Tie ce-ti place la el?big grin

| matadoru a răspuns:

Sincer, asta ma intreb si eu de ceva vreme si nu inteleg de ce toate fetele tanjesc dupa el, ca doar nu e Dumnezeu. E adevarat canta frumos, are o voce super dar de aici pan a-l idolatriza e o distanta imensa.

| ChibiRose a răspuns:

Nu inteleg deloc aceasta simpatie exagerata. Este doar un pusti cu dinti de iepure care are voce de fata. Ce e asa atragator la el?

| ChibiRose a răspuns:

Nu de el sunt indragostite ci de faima si bogatia lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zjdhnsdgmkfj
nnjhtjh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un trend sa fii fan justin bieber, la fel a fost si cu johnas brothers, pokemon etc. Odata cu timpul, trece.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cretine ce sunt.
Nu astept funda.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place putin de justin beiber dar daca nu ai fi asa obseadata de el ai vedea ca e doar un baiat furmos intr-adevar si nu e perfect cum il cred altele. mie nu mai imi place de el adica nici nu mi-a placut niciodata

| Catalin_7902 a răspuns:

Parul, ochii, felul in care canta...etc cam asta cred eu.