| anonim_4396 a întrebat:

De ce toata lumea a uitat de Christina Aguilera, Gwen Stefani, Eve, Missy Elliott? Si astia de la noi, romanii, de ce au uitat de muzica pe care eu crescut, gen Voltaj, 3SE? E totusi muzica pe care am crescut. straight face
Si oare de ce s-au schimbat Christina Aguilera si Britney Spears. straight face? sad Adica, ascultam ieri Christina A. si mi-aduceam aminte de perioada in care erau difuzate la radio melodiile Come on over, Genie in a bottle, What a girl wants. Si sunt asa de diferite, asa de frumoase, fata de ce face acum. Nu zic ca nu sunt misto si alea, da' e altceva. Noroc ca are inca vocea ei, ca de inger. xD
La fel si la Britney. Mai tineti minte melodiile Toxic, Baby one more time, I love rock 'n' roll, Oops I did it again si Everytime?
S-au schimbat asa de mult. straight face
Acu' vine si intrebarea XD. Oare de ce s-au schimbat asa de mult? Inteleg ca s-au maturizat, da' aveau un acel ceva pe care acum nu-l mai au sad.

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Crede-ma ca sunt cantareti mult mai buni care nu-i asculta toata lumea si sunt uitati la randul lor, pentru ca apar altii si altii, iar versurile cantecelor s-au schimbat pentru ca acum in perioada asta "cica" se asculta muzica club si fiecare incearca sa-si faca vanzari pe piata a cd-urilor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie-mi plac green day si linkin parca