| xjustfearless a întrebat:

De ce toata lumea il uraste asa mult pe Bieber? Adica ce aveti cu el, in afara de a spune ca e gay, si ca nu are talent?
Pentru ca, cand spuneti ca este un cantaret prost e chiar aiurea, din moment ce a castigat atatea premii si Usher & Justin Timberlake s-au "certat" pe el. Si gay chiar nu e, pentru ca daca era nu mai umbla cu Selena Gomez. Poate voi nu va dati seama, dar de la ura asta il faceti si mai faimos.

6 răspunsuri:
| Nutella123456789 a răspuns:

Nu ne intereseaza de Bieber.Asta nu intelegeti voi adica fanii lui.Pentru mine e un NIMIC.

| LastChance a răspuns:

Bibăr e un rahat în industria muzicală care nu ştie cum a aterizat pe aici(cum sunt mulţi alţii), devenind megastar peste noapte şi neavând pic de talent.
P.S. - Are voce de fetiţă şi faţă de gay.

| NoChanceForUs a răspuns:

Este doar o oftică mondială.E doar o bășină(scuze de cuvânt) muzicală, un trend.Va muri la fel de repede cum a apărut.Nu este decât o oaie neagră de care să se ia lumea.Lasă-i pe bieții copilași, vor și ei să aibă un model în viață...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu il urasc. Poate ca Bieber e de treaba, nu stiu ca nu il cunosc.
Da, si eu ma intreb acelasi lucru, atatia hateri care il urasc doar ca sa fie kewl.
Eu nu il simpatizez intrucat baga arti artisti talentati in umbra si profita de prostia prepuberelor.
Bafta.

| ElenaZamfi a răspuns:

Poi lumea e impartita in 70 % in iubesc pe JB si ii adora muzica si 30% care faca celasi lucru doar ca nu recunosc facandu-l in toate felurile.Te rog sa ma crezi toata lumea se crede rapper rocker etc. Nu ai cum sa nu-ti placa pop daca esti rock sau etc.

| pwp a răspuns:

Daca nu ne place justin bieber,nu suntem noi vinovati!
mie,de exemplu, imi place Shakira, iar tie poate nu-ti place!
Gusturile nu se discuta big grin