| anonim_4396 a întrebat:

De ce toti cantareti se dau pe comerciale? ex: snoop dogg, cheloo, puya.etc

10 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Banii, asta e singurul motiv. Trebuie să tragă că nu vor cânta toată viaţa!

Abh
| Abh a răspuns:

Sa-l bagi pe snoop dogg in aceeasi oala cu puya e ca si cum l-ai compara pe michael jackson cu justin bieber.
snoop dogg a fost tot timpul comercial, insa spre deosebire de ceilalti nu ascunde asta.

| rebb a răspuns:

Ca sa castige mai multi bani pentru ca nu mai au succes atat de mare cum aveau acum cativa ani?

| matraguna1 a răspuns:

Pentru ca e cel mai simplu mod de a face bani

| silver19 a răspuns:

Snoop dogg tot timpu comercial? inainte canta cu 2pac, dr dre acum canta cu akon... deci nu a fost tot timpu comercial, jay-z, p daddy, inainte faceau rap adevarat! singuru rapper necomercial sau printre putinii dintre astia mai grei este Nas, a ramas acelasi desi canta de pe vremea cand traia 2pac.
Toti au plecat de jos!

| Doa'Do a răspuns:

Bani? Dar cel putin, daca "se dau pe comerciale", sa faca ceva bun...In schimb, Puya nu mai canta cum canta el la inceput etc.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In ceea ce priveste artistii romani, parerea mea este ca o fac deoarece nimeni nu cumpara albumele, ci le downloadeaza GRATIS de pe net, ceea ce in final i-a fortat sa recurga la aceste masuri.

| deea4u a răspuns:

Baniilaughing
mie imi place stilul asta"comercial"
ca i pot auzi mai des si ot aculta melodiiile lor noi:X
dai-mi funda:-W

| alecxs a răspuns:

Pentru bani. Nu îţi este clar?