| Roxxette a întrebat:

De ce tuturor le place Justin Bieber iar pe Michael Jackson l-au uitat?sad Foarte trist chiar nu il poti compara pe Justin cu Michael nu? straight face

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Cine a zis ca tuturor le place Justin Bieber? Fanele lui,ca fani n-are, daca oamenii sunt sanatosi la cap, sunt copchilite proaste de maxim 14 ani care se uda de cum il vad si nu stiu pe ce lume traiesc.Adica niste curvistine mici si idioate.Pe cand Michael Jackson e recunoscut ca fiind regele pop-ului.Si,chiar daca nu imi place MJ in general, nici nu se pune problema care e mai bun din cei doi.Adica,vorbim de o legenda a muzicii vs. un putoi ingamfat.

4 răspunsuri:
| TSI a răspuns:

Nici nu se pune problema de comparatie. Probabil nu ai intalnit persoanele care trebuie happy

| swagMeOutBitch a răspuns:

''bleak'' justie beberlaughing...chiar nu se compara cu Michael Jackson.pacat k unii il considera p j.b. mai bun decat regele Michaelstraight face

| FallingInReverse89x a răspuns:

Justin Bieber e doar un puşti cu fiţe-n cap!
Crede-mă sunt multe fete înebunite după el.oh go on
Dar sunt unele persoane care n-au uitat de Michael! Eu una mi-l voi aminti mereu pe regele Michael şi nu am de gând să devin o fană " JB ". O.O

Răspuns utilizator avertizat