| GeOrGyGyO a întrebat:

De ce va place si de ce nu va place Justin Bieber?(argumentati raspunsul)

Răspuns Câştigător
| forever4you a răspuns:

Pai sa vedem imi place vocea lui si nu imi place ca si-a luat-o prea in cap cu faima asta oricum este abia la inceput si daca crede ca o fi vreun Michel Jackson se inseala amarnic, peste cativa ani nici nu cred ca se va mai auzi de vreun Justin Bieber

6 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nu imi place, pentru ca e doar un artist temporar faimos, cu voce si melodii pe calculator, asa cum gasesti la tot pasul. Nimic care sa impresioneze cu adevarat, nici un talent deosebit. Si nici nu inteleg obsesia asta pentru el.

| Gabrielle a răspuns:

Sincer, nu.Pentru ca el ca si multi cantareti este un produs comercial.

| Eva a răspuns:

Mda... nu prea are fani intr-adevar, cred ca antifanii sunt cei care au vizionat de 400 de milioane de ori "Baby" pe youtubewinking

| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Imi placeee pentru ca e adorabil frumos inteligent talentat etc.:X

| Alisstor a răspuns:

Nu imi place pentru ca inainte sa intre in cariera muzicala, a avut un show pe MTV parca. Si tind sa cred ca ei l-au lansat si nu are experienta necesara pentru a fi unde este acum. Plus ca se mai si crede mare si tare, insa pana la urma, nu prea mai are fani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu...pentru ca e urat...dezgustator si.
. canta naspa...