| ionutiaz95 a întrebat:

De ceva vreme aud pe radio o muzica in engleza cu un refren gen "le le lei, le le lei, lelele si repeat". E cantata de un baiat dar niciodata nu am prins pe dj sa spuna numele piesei.

Răspuns Câştigător
| TequilaLoL a răspuns:

Hii :*. Hmmm, poate ca este Naughty Boy - La la la Ft Sam Smith : http://www.youtube.com/watch?v=3O1_3zBUKM8. Asta e? Dai o funidtzaa si mie :$

2 răspunsuri:
| ionutiaz95 explică:

Pitt Leffer - No Lines.
Era, multumesc oricum de raspuns, @TequilaLoL ai funda deoarece intrebarea ta e mai complexa chiar daca nu e bun raspunsul, mersii si @socialmisfit.

| socialmisfit a răspuns:

Sigur nu e cu la la la?laughing Incearca asta: Naughty boy - la la la