| DanPiersic a întrebat:

De cine este scrisa celebra melodie Love Story, cantata la pian?

Răspuns Câştigător
| Anakarateka a răspuns:

Gresit! De fapt Love Story este scrisa de fratele lui Richard Clayderman, care traia in dulapul sarac a lui Richard.Acest frate era sechestrat de Richard pentru ai scrie melodii la pian.Desi era surd,orb,paralizat,fara maini si fara picioare,folosind telepatia de la frate la frate si niste unde ultracosmice, fratele reusea sa ii transmita melodiile lui Richard. Uneori pentru ca era flamand, fratele ii mai transmitea 'I`m hungry! PLEASE! Give me food!'. Richard era foarte rau si il hranea cu perfuzii, deoarece, cum am mai zis era paralizat.In perfuzii ii mai punea cateodata bere sau whiskey, daca facea o melodie HIT.Parintii nu banuiau nimic deoarece cei 2 frati erau deja plecati de acasa si stateau impreuna. Uneori, de ziua fratelui, ii mai aducea cate o fata care, evident radea de saracul paralizat pentru ca nu avea organe genitale si facea pipi printr-un furtun. Sper ca ti-am fost de ajutor! happy

3 răspunsuri:
| Amelia94 a răspuns:

E scrisa de Ludwing van Beetoven, si Anakareteka cred ca sufera de schizofrenie..ai gresit funda.

| Anakarateka a răspuns:

O.o

| lalada a răspuns:

Richard Clayderman

| Anakarateka a răspuns (pentru lalada):

Gresit! De fapt Love Story este scrisa de fratele lui Richard Clayderman, care traia in dulapul sarac a lui Richard.Acest frate era sechestrat de Richard pentru ai scrie melodii la pian.Desi era surd,orb,paralizat,fara maini si fara picioare,folosind telepatia de la frate la frate si niste unde ultracosmice, fratele reusea sa ii transmita melodiile lui Richard. Uneori pentru ca era flamand, fratele ii mai transmitea 'I`m hungry! PLEASE! Give me food!'. Richard era foarte rau si il hranea cu perfuzii, deoarece, cum am mai zis era paralizat.In perfuzii ii mai punea cateodata bere sau whiskey, daca facea o melodie HIT.Parintii nu banuiau nimic deoarece cei 2 frati erau deja plecati de acasa si stateau impreuna. Uneori, de ziua fratelui, ii mai aducea cate o fata care, evident radea de saracul paralizat pentru ca nu avea organe genitale si facea pipi printr-un furtun. Sper ca ti-am fost de ajutor! happy