| Ligik a întrebat:

De curand am inregistrat o melodie de la radio, pe mobil. Am cautat pe Google dar nu am gasit-o! Stiu cateva cuvinte din ea si e de gen house. Incepe cam asa (eu le-am scos): If you haven't sold your soul/ And if anything felt this cold/ You can throw it away, here what i say, follow your heart, it knows/ Take a deep breath inside of you "..." keep away the blue from you... Va rog din suflet spuneti-mi cum se numeste! Imi place foarte mult!

2 răspunsuri:
| Tera a răspuns:

HIM-bury me deep inside your hear nu stiu sigur daca asta e dar caut-o sa vezi. Sper ca te-am ajutat.

| Lorenyk a răspuns:

Doamne, am cautat juma de ora pe net dupa mel asta... sorry, dar nu e... cel putin eu nu am gasit-o...