| anonim_4396 a întrebat:

De curand ( din decembrie 2010 ) postul romanesc de muzica UTV a inceput sa difuzeze melodia Europe Skies a lui Alexander Rybak.

http://www.youtube.com/watch?v=daqfr6DJsGc

Ce parere aveti despre melodie? :)

Răspuns Câştigător
| mmary a răspuns:

Off.cu ce as putea sa incep?laughing in primul rand sunt foarte incantata sa vad si alti fani ai lui Rybak pe acest site.Romania il sustine si el stie astahappy in al 2-lea rand melodia este foarte frumoasa, versurile minunate.chiar transmit ceva spre deosebire de alte melodii, videoclipul este grozav avand in vedre peisajele prezentate, simplitatea lui nu face decat sa il scoata in evidenta si sunt incantata ca au inceput sa difuzeze aceasta melodiehappy ar trebui mai des, chiar si pe alte posturi de muzica, dar ne multumim si asahappy In concluzie este o melodiefoarte frumoasa si chiar pe aceasta o ascultam cand am vazut intrebarea talaughing

5 răspunsuri:
| Optimus7 a răspuns:

Buna

| Beatrice a răspuns:

E superwinking O știam înainte s-o difuzeze.Chiar îmi place, dar habar n-aveam câți romani asculta melodia asta :O

| Ionii13 a răspuns:

Din moment ce a castigat cu ea la Eurovision E splendida :X
Mie imi place tare mult, mai ales ca e la vioara love struck
Geniala melodiawinking Ma bucur ca a castigat Alexander Rybak happy

| mmary a răspuns:

@acadicaaa nu cu aceasta a acstigat la Eurovision ci cu piesa Fairytale.care de asemena este foarte frumoasa
http://www.youtube.com/watch?v=uiH4BFTELME&feature=related uite aici o poti asculta:) ma bucr ca ai stiut de unde sa 'il recunosti' sa zic asa.esti fana Eurovision ca si mine de altfel;)) ma bucr ca iti place! Cu drag mmary>:D

| gerasaslan a răspuns:

laughing Multumesc pentru raspunsuri. Beatrice, numarul lor creste zilnic laughing E imbucurator pentru noi ca e ascultata de atatia romani :X