| Alecsiia a întrebat:

De curiozitatea stiti niste site-uri unde pot asculta muzica, pe telefoon, Youtube, nu imi merge! Si niste site-uri de descarcat muzica direect pe telefoon puppy dog eyes, ca nu gaseesc Skillet - monster pe nici unu din site-uri [ cucurigu.com; waptrick.com; wapcorn.com, muzicawap.com ]

4 răspunsuri:
| marian2011 a răspuns:

De ascultat muzica ar fi trilulilu.iar de downloadat muzica radiofly.ws gasesti acolo de la house pana la manele si populara :p funda?

| Biuka a răspuns:

Trilulilu? :S

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

De descarcat muzica pentru tel. sharemobile.ro, mobibest.net, mobinine.net

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Apropo am uitat sa-ti spun pe astea 3 site-uri gasesti o gramada de rock si skillet gasesti ca si eu ascult rock