| RaLuaCH a întrebat:

De la ce vine melodia P.O.H.U.I al Innei? funda *:

Răspuns Câştigător
| Pisique a răspuns:

Ce căcat. Melodia este scrisă şi prelucrată de CARLA'S DREAMS, Inna doar îi promovează -.-
Şi, referitor la întrebarea ta, POHUI este o 'înjurătură' în limba rusă (ПОХУЙ), însemnând indiferenţa, ceva de genu' : nu mă doare nici de îmi dai la p*lă.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la o boala( huliganica) ce urma a fi eradiata(bye-byyyye birdy.)
Ps: In sfarsit ceva bun de la inna, nu apare dezbracata.

| raluca0306 a răspuns:

De la leneveala/mahmureala /stare de bine.

| Melymonade a răspuns:

Pohui înseamnă că nu-ți pasă, că esti indiferent.

| ByaBii a răspuns:

Pai vine de la mahmureala si leneveala. Pohui vrea sa insemne un cuvant care da inspre oboseala(po..huui happy )daca intelegi ce vreau sa spun happy

| justHISgirl a răspuns:

Eu stiu ca initial era piesa lui carla's dreams, dupa care inna a vrut un duet cu el, l-a gasit si au colaborat mai departe