| rebela_3712 a întrebat:

De pe ce site fac rost de melodii acapella? Ceva in genul: Am un spatiu unde pun link-ul de la melodie, link-ul de la youtube. Astept putin si apoi o donwloadez acapella (negativa)

3 răspunsuri:
| Biuka a răspuns:

Http://listentoyoutube.com. asta e site-ul :)... pui in spatiu link`ul piesei dp youtube si dau Go. astepti apoi Download MP 3 si e gata. Succes :-*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.listentoyoutube.com

| ionutmystic a răspuns:

Cred ca tu vrei sa pui link cu melodie intreaga si sa descarci doar acapella... ei bine, asa ceva nu exista, este foarte greu sa izolezi vocea de instrument. Poti sa o faci singur(a) prin procedeul numit phase inversion, dar funtioneaza numai daca ai varianta instrumentala a melodiei.
O alta metoda mai simpla ar fi sa cauti melodia direct acapella pe un site dedicat acestui lucru, desi sunt cam limitate.
Sper ca ti-am fost de folos.