| consuelo12 a întrebat:

De unde as putea downloada acest cintec http://www.trilulilu.ro/balack2/84c97c677194b9? funda Fiti atenti1 sa fie melodia din 2008 nu din 2011.

Răspuns Câştigător
| Ekd a răspuns:

Pai e foarte simplu. Numai ca functioneaza doar daca ai Firefox.
Te duci la Google si cauti un program numit Download Helper. E un add-on pentru Firefox. Il instalezi, inchizi si deschizi browseru. Mergi pe linkul de mai sus si ii dai play. Ai sa observi ca undeva sus, in bara Firefoxului apar 3 bilute colorate care se invart. In dreptul lor este o sageata. Apesi pe ea, cauti download si descarci fisierul mpg sau cum o fi. Pentru mine a mers mereu, sper ca ti-am fost de ajutorwinking

1 răspuns:
| Ekd a răspuns:

Sa inteleg ca te-ai descurcat?