| Dean1996 a întrebat:

De unde pot descarca Demi Lovato feat Joe Jonas - Wouldn't change a thing (romana)?

8 răspunsuri:
| LostInDreams a răspuns:

Http://fisierulmeu.ro/......c-mp3.html

Parca se aude mai bine.
Sau intra pe listentoyoutube.com si bagi url ul de la piesa asta (o cauti pe youtube)-care ti se pare ca se aude mai bine si o descarci tot mp3:)
In romana melodia este cantata(dublata de fapt) de Noni Ene si Miruna oprea si se numeste Nu as schimba nimic:)

| LovعlyFeelings a răspuns:

Hello! Copiaza link de pe youtube si acceseaza http://vidtomp3.com. Apoi convert / download. Funda? :*.

| SecretAgentLyla a răspuns:

Daca vrei ti-o dau eu, id:airplane4496

| Dizzi a răspuns:

Http://fisierulmeu.ro/......g-mp3.html
de aici:X

fundita:D?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://ascultamuzicanoua.blogspot.com/