| FataAmintirilor a întrebat:

De unde pot descarca Raluka -surrender my love? da melodia sa fie corecta, nu cu intreruperi! pentru

Răspuns Câştigător
| Mariinaa a răspuns:

Foloseste convertor-ul acesta :
http://www.youtube-mp3.org/
Cauti pe youtube melodia, iei link-ul, il pui in covertor, iar restul, o joaca! Succes :).

| FataAmintirilor explică (pentru Mariinaa):

Multumesc frumos! dar nu stii cum pot descarca video de pe net..iti dau funda`

2 răspunsuri:
| Remus_Manea_1992 a răspuns:

Sa stii ca melodia nu are intreruperi, asa este ea! Prima oara refrenul are acel efect, suna ca si cum ar fi intrerupt. Dar a 2-a oara nu mai e asa!