| anonimusssssss a întrebat:

De unde pot descarca videoclipul Gagnam Style? dau funda doar celui care imi da link-ul

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai copiezi linkul cu Gangnam Style si il pui in youtube converter:
http://www.youtube-mp3.org/

4 răspunsuri:
| 12UFFY a răspuns:

Http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-YouTube-Download.htm
Incearca cu programul acesta, vezi daca iti place, daca nu spune-mi si iti dau si alte link-uri.

| duuh a răspuns:

De pe youtube. Cu RealPlayer.

| AlinaLoveMusic a răspuns:

De pe youtube happy Daca ai un anume program. Eu am descarcat videoclipuri de pe youtube big grin

| anonimusssssss explică (pentru AlinaLoveMusic):

De ce program am nevoie? iti dau funda daca imi spui!